قوانین

قوانین کامل پانسیون سحر خیز

قوانین پانسیون


    قوانین و مقررات پانسیون سحر خیز :

·        اولین ساعت خروج از پانسیون ساعت6صبح و آخرین ساعت ورود به پانسیون دخترانه 21 میباشد .

·        مسئولیت اشیاء قیمتی از قبیل طلا ، پول و ....به عهده خود پانسیونر بوده و پانسیون هیچ مسئولیتی در صورت مفقود شدن این اشیاء ندارد .

·        رعایت نظافت و به همراه داشتن وسایل ضروری مانند بالش ، پتو، ملحفه ، رو تختی و کلیه مایحتاج شخصی توسط پانسیونر الزامی است.

·        جهت رعایت بهداشت فردی ، لطفا ً لباسهای خود را پس از قراردادن در کاور روی رگال یا داخل کمد آویزان نمائید و از آویزان نمودن لباس و حوله و...به تخت ها جداً خودداری نمائید .

·        در نظافت و حفظ وسایل عمومی در طبقات ، اتاق ها و سرویس های بهداشتی توجه فرمائید ، در غیر اینصورت خسارت های ناشی از عدم توجه پانسیونر توسط پانسیون محاسبه و از ودیعه کسر خواهد شد .

·        پانسیونر باید هرروز قبل از ترک اتاق ، تخت خود را مرتب و ملحفه را روی آن کشیده و پتوی خود را مرتب کند .

·        در خصوص درگیری بین طرفین قرارداد دوطرف فسخ و ترک پانسیون ظرف 24 ساعت الزامی میباشد .

·        طبق دستور اداره اماکن تهران بزرگ ، آوردن افراد مذکر حتی پدر ، برادر، شوهر ...به درب پانسیون اکیداً ممنوع میباشد.

·        ساعت خاموشی در پانسیون ساعت 23:30 می باشد

·        جابه جایی در اتاق ها بدون اطلاع سرپرستی ممنوع  می باشد و پانسیونر حق داخل شدن  به سایر اتاق ها را ندارد .

·        استفاده از هرنوع وسیله برقی شخصی (بخاری ، کتری، اتو ،هیتر برقی و هرگونه وسایل قابل اشتعال) در پانسیون اکیداً ممنوع است.

·        استعمال دخانیات در محیط پانسیون اکیداً ممنوع میباشد.

·        در صورتی که پانسیونر تمایل به  اقامت در بیرون از پانسیون را برای یک یا چند شب داشته باشد ، باید موضوع را به سرپرستی اطلاع داده و در دفتر اماکن قسمت توضیحات با ذکر آدرس ، نام و شماره تلفن مکان مورد نظر ثبت نماید .

·        به منظور رعایت حال ساکنین از صحبت با تلفن همراه با صدای بلند در طبقه و مشاعات پانسیون خودداری نمائید.

·        در صورت برزو هرگونه مشکل و یا اختلاف با هر یک از افراد مقیم مراتب را به مدیریت پانسیون اطلاع دهید ، جهت رفع مشکل مدیر پانسیون اجازه جابجایی پانسیونر از تخت ، اتاق و یا طبقه را دارد .

·        از شوخی های بی مورد و خطرناک با دوستان در محیط پانسیون جداً پرهیز نمائید .

·        در صورت داشتن هرگونه تعمیرات ساختمانی مدیریت پانسیون مجاز به جابه جایی پانسیونر از اتاق های آنها خواهد بود . همچنین در صورت وجود تعمیرات کلی ساختمان و هرگونه اتفاقات غیر مترقبه مانند ریزش سقف ساختمان ، سمپاشی و ...مدیریت موظف است پانسیونررابه پانسیون همکار با هزینه مدیریت منتقل نماید.

·        پانسیونر موظف به ترک اقامتگاه قبل از ساعت 14روز پایان قرارداد می باشد .

  تبصره 1- تخلیه پانسیون توسط پانسیونر منوط به تحویل کلیه وسایل ، کلیدها و تحویل اصل فیش  های پرداختی و اجاره بهاء از جانب پانسیونر و استرداد ودیعه از جانب مدیریت پانسیون می باشد.

تبصره 2- در صورتیکه تخلیه قبل از ساعت 14همان روز انجام نگیرد پانسیونر موظف به پرداخت مبلغ دو برابر روز شمار اجاره بهاء می باشد و پانسیون هیچگونه مسئولیتی در قبال پانسیونر ندارد.

تبصره 3- ارائه رسید پانسیونر به مدیریت پانسیون در خصوص اتمام صورتحساب نسبت    به تخلیه و ترک پانسیون


مجموعه پانسیون سحرخیز

مجموعه پانسیون و خوابگاه های خودگردان سحرخیز، با دارا بودن محیطی آرام، رفاه کامل و امنیت بالاا این فرصت را برای خانم های کارمند یا دانشجو فراهم می کند تا با اطمینان کامل در شهر زیبای شیراز به ادامه تحصیل و اشتغال بپردازند. این مجموعه با نه شعبه در نقاط مختلف شیراز پذیرای شما عزیزان می باشد.

آدرس دفتر مدیریت

شیراز - خیابان ملاصدرا - حد فاصل باغشاه ( فلسطین ) و  ملاصدرا جنب لوازم التحریر آفتاب
شماره تماس:
071 3 235 96 03
0935 352 1928

 مدیر روابط عمومی، خانم رافت
0935 711 2485